MÖBLER / Bord / Bord 6798011
*
nr 679 8011
Bord
Med tidningshylla, längd: 29, djup: 23, höjd: 59
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:43:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 21:29:47
1
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
3052 Biblioteksur
höjd: 25 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:58
-
3050 Biblioteksur
Intarsia. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:18
-
3097 Blomsterbord
1960-tal, Teak / kopparlåda. Bredd: 45 cm, djup: 4..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:38
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:30
-
3304 Bord
Rokokostil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:33
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:14
*
Bord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8011
Bord
Med tidningshylla, längd: 29, djup: 23, höjd: 59
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/1 21:29:47 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
3052 Biblioteksur
höjd: 25 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:58 -
3050 Biblioteksur
Intarsia. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:18 -
3097 Blomsterbord
1960-tal, Teak / kopparlåda. Bredd: 45 cm, djup: 4..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:38
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:30 -
3304 Bord
Rokokostil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:33 -
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:14